Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Našou hlavnou myšlienkou je spokojnosť klienta, ktorá spočíva v poskytovaní prvotriednych finančných a realitných služieb na kľúč podľa potrieb klienta.

Sme finančné a realitné centrum, v ktorom nájdete:

  • osobný  prístup
  • efektívne riešenie pre vaše realitné a finančné otázky
  • jednu kontaktnú osobu, ktorá sa o všetko postará

Táto myšlienka nevznikla zo dňa na deň - RealityMaster sme založili štyria podnikatelia a každý z nás ma skúsenosti z rôznych sektorov. Spojil nás ale hlavne finančný sektor s  10 ročnou praxou v tomto sektore a spolupráca s viacerými realitnými kanceláriami a maklérmi, v nás vzbudila myšlienku tieto dva sektory úzko prepojiť. Na slovenskom  trh táto myšlienka existuje v určitej miere ale my sme sa rozhodli tieto dva sektory úplne prepojiť aj systémovo. Naša realitná spoločnosť na Slovenskom trhu je veľmi proklientská pretože dbáme na ochranu klienta a zároveň je aj promaklérska, pretože maklér od začiatku spolupráca má veľmi férové podmienky na to aby svoju činnosť robil s radosťou a hneď vie ako bude za túto službu ohodnotený.

Kombinácia týchto 2 sektorov nás priviedla k tomu, aby sme vybudovali priestor a tím odborníkov, ktorí podajú pomocnú ruku vám – našim klientom, ktorí máte vlastné sny a ciele a s nadšením a profesionalitou vám pomôžeme s ich naplnením.

Ako pracujeme?

 Pre vás = našich klientov, nachádzame optimálne riešenie v 3 krokoch:

1. ANALÝZA
Ide o najdôležitejší krok, počas ktorého sa vás snažíme spoznať, zistiť vaše potreby, požiadavky a ciele.
2. RIEŠENIE
Tento krok spočíva v strategickej príprave optimálnych riešení, ktoré sú šité na mieru vám, tak aby zodpovedali vašim potrebám, požiadavkám a cieľom. Ponúkneme vám iba prvotriedne riešenia.
3. STAROSTLIVOSŤ
Úspešným uzavretím obchodu, to pre nás nekončí. Poskytujeme dlhodobú a kvalitnú starostlivosť. Zdieľame s vami nové informácie a príležitosti. Sme tu pre vás pri vašich nových cieľoch a rozhodnutiach.