Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Finančné služby

Realitný trh priamo súvisí aj s financiami, preto sa rovnako dobre - tak ako v realitách - orientujeme aj vo finančnom sektore.

PRE ĽUDÍ

Pre ľudí

Vieme vám pomôcť a nasmerovať vo všetkých oblastiach týkajúcich sa vašich financií.

BývanieBývanie

V dnešnej dobe sa nezaobídeme bez hypotéky, a preto vás asi zaujíma ako vám vieme v tejto oblasti pomôcť. Hypotéka je veľmi obsiahla téma a museli by sme jej venovať celú stránku, ak by sme vám všetko chceli vysvetliť, ale my to vieme skĺbiť do pár bodov.

  1. vieme vám pomôcť vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku na bývanie / rekonštrukciu
  2. spoločne sa pozrieme na aktuálnu hypotéku a nájdeme riešenie, aby bola výhodnejšia

„Každá situácia má riešenie, spoločne ho nájdeme.“

Plnenie snovPlnenie snov

Je dobré, ak si raz za čas doprajete niečo po čom túžite už veľmi dlho. S nami zistíte, že nič nie je nereálne. Spoločne sa pozrieme na finančné možnosti, na vaše plány a vytvoríme finančný plán, vďaka ktorému sa vaše sny stanú skutočnosťou.


Refinancovanie a konsolidáciaRefinancovanie a konsolidácia

Máme prehľad o aktuálnych úveroch, podmienkach, úrokoch… a preto je dobré raz za čas prekonzultovať ich výhodnosť. Môžete platiť menej, tak prečo to nevyužiť? Spoločne otvoríme otázku zníženia vašich mesačných nákladov, a to spojením viacerých úverov.


Zabezpečenie rodiny a majetkuZabezpečenie rodiny a majetku

Túto otázku riešia klienti len veľmi okrajovo alebo vôbec. Je dôležité myslieť aj na zabezpečenie rodiny a svojho majetku aj do budúcna. V živote môžu nastať rôzne situácie, preto je dobré byť pripravení. Buďte opatrní a poraďte sa s nami o možných riešeniach, najlepších pre vás.


Zhodnotenie peňazíZhodnotenie peňazí

Už dávno neplatí, že schovávať peniaze doma pod vankúšom je výhodné :) Preto sa netreba báť ich investovať. A ak máte pochybnosť, neviete čo je najvýhodnejšie, nevyznáte sa v tejto oblasti, obráťte sa na nás a my vás prevedieme investičnými možnosťami, ktoré sú momentálne na investičnom trhu.


DôchodokDôchodok

Myslite na svoju budúcnosť viac ako na vás myslí štát. Pripravte si zadné dvierka, aby ste sa v dôchodkovom veku mali dobre. Spoločne sa pozrieme na rôzne možnosti, vďaka ktorým si zabezpečíte bezstarostný dôchodok.

PRE FIRMY

Pre firmy

Venujte sa naplno svojmu biznisu a nechajte si poradiť s financiami vo vašej firme.

Podnikateľské účtyPodnikateľské účty

Na trhu je množstvo účtov, ktoré banky ponúkajú svojim klientom. My vieme, ktorý je najvýhodnejší a sledujeme aktuálne dianie v tejto oblasti. Pomôžeme vám vybrať pre vaše podnikanie ten najvýhodnejší účet bez skrytých poplatkov.


Financovanie Vášho podnikaniaFinancovanie Vášho podnikania

Rozbehnite biznis, zrealizujte váš nápad! Niekedy stačí dobrý nápad a všetko ostatné príde. Tak je to aj s financiami. Poradíme vám s kompletným financovaním vášho biznisu - či už rozbehnutého alebo začínajúceho. Nezabúdajte, že financie nie sú prekážkou.


Sporenie a investovanieSporenie a investovanie

Sporiť alebo investovať? Radi vás nasmerujeme a poradíme vám, čo je pre vás výhodnejšie.


PoisteniePoistenie

V dnešnej dobe existuje množstvo rôznych poistení a človek, ktorý to pravidelne nesleduje, sa v tom ľahko stratí. Našťastie sme tu my, ktorí v tom máme prehľad a poradíme vám, ktoré poistenie je pre vašu firmu najvhodnejšie a na aké poistenie by ste nemali zabudnúť.

Napíšte nám