Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Investičné pozemky Nitra-oblasť Veľké Janíkovce, hľadáme spoludeveloperov, menších, väčších

Ulica: Janíkovce
Mestská časť: Janíkovce
Obec: Nitra
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
20 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Investičné pozemky Nitra- oblasť Veľké Janíkovce, hľadáme spoludeveloperov, menších alebo aj väčších na spoločnú kúpu pozemkov vo Veľkých Janíkovciach. 
Spoločná vízia investorov je posunúť hranicu intravilánu obce a o niekoľko rokov vytvoriť novú obytnú štvrť a získať tým stavebné pozemky pre rodinné domy.
Jednotkové ceny za výkup sa dnes pohybujú cca 20e/m2, v budúcnosti však ich hodnota po posunutí hranice intravilánu narastie.
Na predaj máme dohodnuté rozlične veľké pozemky.

Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť. 
 
Cena je 20e/m2 vrátane provízie.  Poskytneme Vám kompletný právny servis. Radi Vám pomôžeme aj s bezplatným hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, poradenstvo renomovanej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov a prevedieme Vás celým procesom predaja rýchlo a bezpečne.

Ak Vás naša ponuka zaujala, viac informácií na tel. č.:  Achberger - 0902 670 863 alebo e-mailom na: achbergerjarolim@realitymaster.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
10 m2
Typ zeme:
rovina
Celková plocha:
10 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Jarolím Achberger

Jarolím Achberger

Generálny obchodník

  • Slovensky
  • Česky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti